India valitsus blokeerib enam Facebooki sisu kui üksi teine riik, selgub sotsiaalmeedia ettevõtte värskest raportist, vahendab CNBC.
Vastusena valitsuse palvetele, blokeeris sotsiaalvõrgustik oma platvormil ning rakenduste võrgustikus selle aasta esimesel poolaastal enam kui 20 000 postitust 92 erinevas riigis. Blokeeritud posituste hulk on võrreldes 2014. aasta teise poolega tõusnud enam kui kaks korda.
See hõlmab WhatsApp-i, Facebook Messenger-i and Instagrami rakendusi.
India valitsuse palvel blokeeriti ligi kolm neljandikku kogu maailmas blokeeritud positustest, selgub raportist.
Riigid võivad paluda Facebookil piirata
sotsiaalmeedia sisu juhul, kui nende arvates on positused nende seadustega vastuolus.
“Kui me selgitame välja, et positus on vastuolus riigi seadustega, muudame need positused vastava riigi territooriumil kättesaamatuks,” kinnitas
Facebook.
Teisele kohale positituste tsenseerimisel platseerus
Türgi, kus kustuti ligi 4500 positust.
Prantsusmaa platseerus 295 kustutatud positusega kolmandaks.
Üks populaarseimaid sotsiaalvõrgustikke kohtab üha enam valitsustepoolset tsensuuri. Oma raportis märkis Facebook, et blokeeritud sisu hulk on teinud 112% kasvu võrreldes 2014. aasta teise poolega.
Seotud lood
Kuna ärikinnisvara arendatakse reeglina vaid üürimiseks, on endale A-klassi büroopinna ostmine harvaesinev võimalus, mida edukal ettevõttel tasub väga tõsiselt kaaluda, rõhutab Tallinna südalinnas paikneva
Büroo 31 müügijuht Taavi Reimets ning lisab kogemusele tuginedes, et omanikuna tekib kasu nii kohe kui ka kaugemas tulevikus.